Fórum

Datum
Vložil
Titulek

Vstupenky

Zdravím,neví někdo,jestli jsou na dnešek nějaké vstupenky ve volném prodeji? Dík

Datum
Vložil
Titulek

Boleslav

Zdar, hele hoši kolik vás přijede do Boleslavi? Kdyby byli problémy s počtem vám prodaným lístkům tak bychom mohl vás tak 20 možno víc protáhnout za nějakou tu symbolickou korunu. Kdyžtak e-mail nuclear.cucumber@centrum.cz

Datum
Vložil
Titulek

Prosba

Nutne potrebuji spojeni, E-mail ci mob. na trenera jez pusobil ci pusobí v klubu Jiřího Otoupalika. Spolu jsme hrali a nemohu se s nim spojit, tak mne napadla tato púosledni možnost. Dekuji

Datum
Vložil
Titulek

permice

prodam permici do decka 3000tel,605379792

Datum
Vložil
Titulek

Re: permice

já jsem myslel žr je to na áčko tady ve znojmě ju koupíme za 21 korun já vím je to moc

Datum
Vložil
Titulek

slechta?

Máte co jste chtěli.Ted trpte aji s podrazákem Vlasákem.Kdo chce moc nemá nic.ORLI Znojmo

Datum
Vložil
Titulek

Re: slechta?

budete světová rarita,prohraných 52 zapasů v sozeně, to bude teda něco. Jedině, že by někdo hrál s velkou marodkou a možná máte bod. Tak si to naposled užijte.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: slechta?

Mozna nic nevihraly ale my budem s kometou v dobrem i zlem a verim ze mame na play-off

Datum
Vložil
Titulek

Kometa se potřebuje chytit

Věřím, že kometa na to má. První dva zápasy jim unikly. Se Spartou to byla smůla. Nebýt třetí branky, mohli šahat po remíze. Určitě si to všichni skvělí fanoušci a celé Brno zaslouží. Už nám hoši udělejte radost !!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

sparta

Sparta buzerantu parta protože toto není možny,jaký to sou svině a sraby že Praha má 2 tými.Fůůůůůůj

<< 308 | 309 | 310 | 311 | 312 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.